X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Hastane Tabelası

AnasayfaYazılarTabela ÇeşitleriHastane Tabelası

 

Hastanelerin profesyonelliklerini ve kurumsallıklarını gösteren reklam araçlarına hastane tabelası denir.

Üzerlerinde hastanenin logosu ve isminin yer aldığı bu tabelalar hastanelerin kurumsal renklerin dikkate alınarak tasarlanırlar. Bu tabelaların tasarımlarında görsel açıdan bakıldığı anda fark edilen malzemeler ve fontlar kullanılır.
Kamu hastanelerinde tabelalar üzerinde değişik ya da farklı tasarımlarının bulunması yönetmelik gereğince uygun değilken özel hastanelerin kurumsal kimliklerine uygun ve kendilerine özgü bir tabela yaptırma şansları bulunmaktadır. Bu tabelalar; pleksi kutu harf tabelaları, kompozit oyna tabelalar, alüminyum tabela, çatı ve yönlendirme tabelaları, ışıksı pleksi tabelalar ile de hazırlanabilmektedirler.
Kamu hastaneleri için hazırlanan tabelaların teknik şartlara uyması bir hayli önemlidir zira kontrollere uymayan tabelalarda maddi yükümlülükler bulunmaktadır.

Reklam Hizmetlerimize Göz Atmak İçin Antalya Tabela Tıklayınız.

 

project.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.titleproject.workProcess.1.title

 

Hemen Teklif Alın

Yüz yüze görüşmenin gücüne inanıyoruz.Yaptığımız birçok çalışmada hep insan odaklı hareket ettik.


Hosting Billing Software by WISECP
Top