X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Totem Tabela

AnasayfaYazılarTabela ÇeşitleriTotem Tabela

project.workProcess.1.title

Üzerinde firmanızın; adının, temel niteliklerinin ve sunduğu hizmetlerin bulunduğu tabeladır. 

Uzak mesafelerden rahatlıkla görünen totem tabelalar maksimum tabela boyutuna sahiptirler. Genellikle cadde, sokak ve karayollarının kenarlarında bulunan bu tabelalar büyüklükleri sebebiyle bir hayli dikkat çekicidirler. Totem tabelaların, 2 metreye 3 metre ya da 5 metreye 17 metre gibi hemen her boyutta üretimi bulunmaktadır. 

Genellikle fabrikalar, alışveriş merkezleri, dev işletmeler, plazalar ve eğitim kurumları tarafından tercih edilen bu tabela çeşidini otopark girişlerinde görmek de mümkündür. Totem tabela yerleştirilirken dikkat edilmesi gereken ilk şey tabelanın konumunun konulabilecek en iyi yer olarak belirlenmesidir. Uygun yer seçildiği taktirde bir günde binlerce insana firmanın tanıtımını yapmak mümkündür.

Totem Tabela Nedir ?.

Totem Tabela boyutlandırılmasında her hangi bir yasal zorunluluk olmayan totem tabelalar istenen her ölçü de imal edilebilir. Fakat uygulama ve imalat tekniği yalnızca Antalya Tabela gibi üst düzey imalatçıların elinde yapılmalıdır. Çünkü gerek imalatı gerekse montajında daima özen gösterilmesi gerekilen bir ürün türüdür.

Totem tabela oldukça etkili bir reklam tanıtım yöntemidir. Fakat yöntemin gerçekten başarıya ulaşması için sabitleneceği alan büyük dikkat gerektirmelidir. Ayrıca totem tabelanın montajının yapılacağı direk veya alan muhakkak beton ile güçlendirilmeli ve bu şartlarda montajı yapılmalıdır.

Totem Tabela Firması Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli ?

Hemen Teklif Alın

Yüz yüze görüşmenin gücüne inanıyoruz.Yaptığımız birçok çalışmada hep insan odaklı hareket ettik.


Hosting Billing Software by WISECP
Top